کد مطلب: 269
​تذکرات پليس راهنمايي و رانندگي، علت جابجايي ايستگاه اتوبوس ميدان مادر
تاریخ انتشار : 1396/08/21
نمایش : 195
مديرعامل سازمان مديريت حمل و نقل بار و مسافر شهرداري شهرکرد با بيان علت جابجايي ايستگاه اتوبوس منظريه از ميدان مادر محله ميرآباد شهرکرد، گفت: به‌علت وجود ترافيک، فضاي کوچک اطراف ميدان مادر و تذکر پليس راهنمايي و رانندگي مبني بر وجود ترافيک در آن منطقه، اقدام به جابجايي ايستگاه اتوبوس از آن منطقه شد.
مهرداد ميرزائيان در رابطه با گلايه‌مندي مردم اين منطقه، اظهار کرد: اتوبوس‌هاي محله منظريه شهرکرد به سمت ميدان مادر حرکت مي‌کنند و در خيابان طالقاني ادامه مسير مي‌دهند که در اين فاصله در خيابان باباولي قبل از ورودي ميدان مادر يک ايستگاه اتوبوس وجود دارد و همچنين بعد از ميدان مادر(نزديک فضاي سبز روبروي پارک محله ميرآباد) نيز يک ايستگاه جديد تعبيه شده است.
وي در ادامه با بيان علت جابجايي ايستگاه اتوبوس منظريه از ميدان مادر محله ميرآباد شهرکرد، خاطرنشان کرد: به‌علت وجود ترافيک، فضاي کوچک اطراف ميدان مادر و تذکر پليس راهنمايي و رانندگي مبني بر وجود ترافيک در آن منطقه، اقدام به جابجايي ايستگاه اتوبوس از آن منطقه شد.
مدير عامل سازمان مديريت حمل و نقل بار و مسافر شهرداري شهرکرد اضافه کرد: محل تردد تاکسي‌هاي مسير منظريه از ميدان مادر به سمت خيابان طالقاني و در نهايت ميدان دانش است و اهالي منطقه ميرآباد غربي و ميدان مادر مي‌توانند جهت تردد به خيابان طالقاني به سمت مصلي از آن‌ها استفاده کنند.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن